Telefon Numaramız
+90 216 606 1 333
Dil Seçin
tren
Dil Seçin
tren

Müşteri Yorumları

Anasayfa » Müşteri Yorumları
MÜKEMMEL
'da 6 değerlendirmeler
Melih Kurban
Melih Kurban
24 Mart 2024
Yurtdışına personel transferi konusunda 3G Movers ile anlaştık. İlk tecrübemiz çok başarılı tamamlandı. Referans mektubumuzu da ilettik. Destekleri için teşekkür ederiz.
Görkem Arkın
Görkem Arkın
23 Mart 2024
Öncelikle doğru firmayı tercih etmeme sebep oldukları için teşekkür ederim. Belki 20 defa aradık bilgi almak için, indirim istemek için vs hepsine sabırla cevap verdiler. Çok güzel fiyatta aldık. Bu arada firma çok yeni ancak işletme sahiplerinin 10 yıldan fazladır sektörde hizmette olduklarını öğrendik. Gaye hanım ve Güler hanım her konuda muazzam bilgililer. Viyananın alsergrund semtindeki evimizin içine kadar eşyaları getirdiler ve kurdular. (sadece bir çay fincanı kırılmış. o kadar sarılmış olmasına rağmen kırılmasını nazara bağladık :)) Çevreme öneriyordum buradan da yazmak istedim. Çok zorlu geçeceğini düşündüğümüz taşınmayı bu sürecin en kolay adımı haline getirdiler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Yorgo Yorgo
Yorgo Yorgo
20 Mart 2024
We transported our belongings from Turkey to Orlando, USA using 3G. They took great care of us from the first day they arrived until the last delivery day. They do their job very well and their packaging is very sturdy. The staff's manners are very good and polite. The arrival date was delayed by 3 days, but that was due to the ship owner company. You can deliver your belongings with confidence. They even called me again 1 week after we moved and asked if there was any damage to the items. This was something truly professional people would do. Thank you very much to 3G company.
Burhan Ural
Burhan Ural
19 Mart 2024
Dün eşyalarımızı teslim aldık. Sadece kırılacak eşyalardan oluşan kolilerimiz berlinden tek bir parça dahi kırılmadan geldi. Kolilerde ezilme dahi yoktu. Eşyalar o kadar iyi sarılmış ki açarken yorulduk. Koli açarken yorulmak istemiyorsanız tercih etmeyin :) Emeklerine teşekkür ediyoruz. Güvenle tercih edebilirsiniz. (bu arada eşyalarımız çeyizlik eşyalardı. kızımdan fotoğrafları alınca ayrıca paylaşacağım)
Caner Kaya
Caner Kaya
14 Mart 2024
Almanyadan türkiyeye kesin dönüş yaptık. eşyalarımızı da türkiyeye getirmek istedik çok araştırdık sonunda 3G ile taşınmaya karar verdik. eşyalarımızı çok güzel paketleyip yüklediler. istanbul beykoza kadar tek bir eşya hasar almadan geldi. firma olarak yeni olduklarını ancak ekibin yıllardır bu işin içinde olduğunu söylediklerinde bir tereddüt etmiştik ancak gerçekten süreç boyunca destek oldular, telefonla olsun maille olsun iletişim kurdular. doğru karar vermiş olduğumuzu gördük. ekip arkadaşlara ve özellikle gaye hanıma teşekkür ediyoruz. Tavsiye ediyoruz gözünüz arkada kalmaz.

Yorumlarımızın tamamı gerçek müşteri yorumlarıdır.
Sahte (bot yorumlar) olmadığını teyit etmek için lütfen bizimle iletişime geçin.